Úvod Informace Soutěže Fotogalerie Diskuze pozarniutok.cz
Vítěz Krušnohorské ligy 2006 v kategorii muži a 2004, 2007, 2008 v kategorii ženy!
 
Úvod
Sponzoři
Kontakty
Odkazy
Dokumenty
Členská sekce
Vyhledávání v článcích

Aktuality
24.09.2014: Výsledky
Vloženy dosavadní výsledky z roku 2014

22.09.2014: článek extraliga 2014
Souhrnný článek Extraligy 2014

10.08.2012: výsledky
Vloženy výsledky ze sezony.

23.02.2012: aktualizace
přidány soutěže na rok 2012

Informace
Počet přístupů
od března 2001:
[CNW:Counter]

Webmaster
Miroslav Srbek mirasr@seznam.cz
ICQ: 210918863

Administrátor
Václav Maderák vasekmaderak
@centrum.cz

ICQ: 325526833

Optimalizováno pro rozlišení: 1024x768 a prohlížeče IE 6+ a Firefox Mozilla.

 

Slunečno v Olšovci, zamračeno v Radíkově

Vydáno: 01. 07. 2013 | Přečteno: 5620x

 dsc_4473_400Prázdniny za dveřmi, počasí se pořád nemůže rozhodnout co za roční období je, a závody v plném proudu. Po nějaké té mezeře, která nastala v naplánovaných závodech, jsme se pěkně flákali, a stále větší problémy nám dělá slézat se, hlavně díky tomu, že plno školáku a dorostlo do pracovního procesu a srovnat šichty všech, aby s toho vznikl volný čas na trénink, se stává často nemožným.

 

Přesto všechno jsme 23.června tréninkově vyrazili na soutěž Krušnohorské ligy do Lhenic. Ještě před samotným závodem odjelo ženské družstvo do nedalekých Štrbic a mezeru v čekání na útok vyplnilo pár útoky. Na závodě pak v běhu do kopce byly obě proudařky utopeny a sestřik z dáli se trochu protáhl, ale i tak výsledný čas 18,12s (17,92s) stačil na první místo. To kluci v opět improvizované sestavě skončili 6. S časem 18,93 (18,55s). Po závodě se holky vrátily do Štrbic a ještě pár útoků odběhly. V týdnu jsme se opět slezly na trénink a jak klučičí tak holčičí trénink byl velice „úspěšný“. Na co jsme sáhly, to jsme rozbily a co jsme odběhli, to jsme zkazili. No když se nedaří, tak se nedaří aneb na Chrášťany se smůla poslední dobou lepí.

V sobotu na extraligu do Olšovce vyrazily opět jen holky. S Káťou na rozdělovači a Marťou na proudu. Dlouhou cestu začínající v brzkých ranních hodinách většina z nás prospala. A za zmínku určitě stojí náš nový rekord: 3 hodiny bez čůrání aneb první zastávka na vymočení, protáhnutí a na snídani byla až v 9 hodin za Litomyšlí. Nabuzení tímto úspěchem hodláme příští cestu do Ostravy vydržet ještě dýl! Držte nám palce. Tak k závodu Olšovci, s optimismem sobě vlastním jsme stále doufaly v prolomení smolného období. A neuvěřitelné se stalo skutečným, náš útok se rozjel a postrádal naše typické chyby, bylo to něco nového a krásného a končilo to úžasným časem 15,99s (LP 15,98s)!! a obrovská radost na všech postech, včetně základna boye Marka. S radostí jsme se šplhaly na stupně vítězů.

Večer v Radíkově po aktualizaci naše exteriéru nás čekalo několik úkolů, za prvé oslavit naše vítězství, a skvělý čas, za druhé oslavit úspěšné státnice naší nové slečny inženýrky Radky (béčka) a inženýra Vaška (trénéra), a za třetí prostě si užít extraligový večer.

Ráno nás ze spacáku bohužel netahalo sluníčko, ale strašila zamračená obloha, ze které po začátku soutěže začalo drobně pršet. Slabý déšť se střídající intenzitou vydržel po celou dobu soutěže. Celý den jsme proto zůstaly zalezlé v autě a zahřívaly se. Když se čas naplnil, byly jsme nucené vylézt a něco dělat. Taktika byla uzpůsobena aktuálnímu stavu. Bohužel včera si asi naše neštěstí vzalo dovolenou, ale teď se vrátilo a po problému na béčkách a šíleném prostřiku na pravém terči se časomíra zastavila na čase 17,22s (LP 16,67s), což dnes bylo 5.místo. Cestu domu jsme všichni prospali a do Chrášťan přijeli až hodinu před půlnocí.

Závěrem budu opět děkovat, jelikož nám v naší nepříznivé situaci pořád někdo pomáhá. Děkujeme štrbským a předonínským za opakované půjčování hřiště k tréninkům. Děkujeme Novým dvorům za půjčení mašiny na trénink. Děkujeme Bezděkovu za půjčení terčů a časomíry. Děkujeme Martě z Radíkova za levý proud a v neposlední řadě děkujeme Kačce za záskok na rozdělovači na poslední chvíli a Křešicům za její půjčení a výměnu rozdělovaček. Všem ostatním moc děkujeme za podporu, jste skvělý a moc si toho vážíme, zvlášť teď když se nám nedaří a máme samé potíže a starosti.  

Zavřít článek

Související články:
Zmrtvýchvstání na východě (12.08.2013)
Trápení pokračuje (30.07.2013)
Víkend v hoštické společnosti (11.06.2013)
 

Copyright © 2001 SDH Chrášťany.
Veškerý obsah tohoto webu nesmí být použit bez souhlasu autorů.
Tento web byl vytvořen s pomocí phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.